فیلمو وبلاگ فروشگاه هشت بوق | ثبت آگهی رایگان ماشین وبلاگ هشت خودرو هیدروژنی hydrogen car اسامی خودروهای وارداتی خرید حراجی ها خرید اینترنتی آفتابگیر و بادگیر پنجره ماشین خرید لوازم آشپزخانه قیمت ماشین خرید پستی با پشتیبانی فهرست فروشگاه های هشت خرید فصل اول شهرزاد آموزش طراحی سایت در تبریز صفحه خرید اینترنتی خرید گل سر طرح ایران شاپ می
حذف در پنل کاربری [X]
قلم لاک طراحی ناخن هات دیزاین

قلم لاک طراحی ناخن هات دیزاین

شگفت زده خواهید شد ...

برترين محصول آرايشي سال 2014

هر بسته شامل 6 عدد لاک با 2 قلم طراحی و معمولی می باشد

براي خانم هاي مشكل پسند و خوش سليقه ایرانی
قیمت : 24,000 تومان

قلم لاک طراحی ناخن Hot Designs | هات دیزاین محصول آرایشی جدیدی است که به تازگی وارد بازار شده است و شما می توانید به راحتی با استفاده از آن ناخن های خود را زیباتر از قبل نمایید. لاک طراحی ناخن هات دیزاین دارای 6 قلم با رنگ های مختلف است و هر قلم دارای دو سر مختلف جهت لاک زدن و طراحی می باشد. با استفاده از لاک طراحی ناخن هات دیزاین قادر خواهید بود هزاران نقش و فرنچ را بر روی ناخن های خود طراحی نمایید. رنگ های لاک هات دیزاین بسیار شاد و زیبا است و می تواند جلوه ای بی نظیر به ناخن های شما خانم های خوش سلیقه و شیک پوش باشد ...قیمت : 24,000 تومانبرخی از ویژگی های قلم لاک طراحی ناخن هات دیزاین:
- لاک دو منظوره جهت طراحی و لاک زدن
- به سادگی خشک می شود در کمترین زمان
- قابل شست و شو می باشد
- بدون داشتن مواد مضر برای ناخن ها و دست
- قابلیت خلق هزاران مدل بر روی ناخن
- قابل استفاده بر روی ناخن های طبیعی و مصنوعی


قیمت : 24,000 تومان


نحوه استفاده از قلم لاک طراحی ناخن هات دیزاین :
ابتدا با سر مخصوص برای لاک زدن بر روی ناخن های خود رنگ دلخواه را به عنوان پایه زده و پس از خشک شدن با استفاده از قلم طراحی نقش و طرح مورد نظر خود را بر روی ناخن کشیده و منتظر مانده تا خشک شود.
لاک مورد استفاده درلاک طراحی ناخن هات دیزاین به راحتی پاک می شود بنابر این شما می توانید در عرض یک روز چندین طرح متفاوت را بر روی ناخن خود ایجاد کنید. این لاک بسیار سبک و کم وزن بوده و به راحتی می توانید آن را با خود حمل کنید و در هرجا که به آن نیاز دارید از آن استفاده کنید.


قیمت : 24,000 تومان


برچسب ها: شگفت زده خواهید شد ... , برترين محصول آرايشي سال 2014 , هر بسته شامل 6 عدد لاک با 2 قلم طراحی و معمولی می باشد , براي خانم هاي مشكل پسند و خوش سليقه ایران ,
24000 تومان